Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Zerwany achilles

Guest

Zerwany achilles

Witam wszystkich poszkodowanych
    Mam prośbę do Ciebie RUDA - jestem tydzień po operacji (operacja 19.04.) zerwania achillesa, na drugi dzień po operacji założyli mi gips od pięty do uda i wysłali do domu. Za 4 tygodnie skrócą mi do kolana a 28.05 mam przyjść do zdjęcia gipsu. Z tego co czytałem możliwe jest zdjęcie gipsu i wcześniejsza rehabilitacja jestem ze Szczecina proszę o informację na temat dobrego rehabilitanta i ewentualnie tego co teraz dalej robić. (suzukisv@wp.pl)

Guest
    poszukam w weekend i dam Ci znać
    pozdrawiam Ruda

Guest

Achilles

Witam Ruda!

Piszę na tym forum poraz pierwszy ale mam problem z Achillesem. Czytałem i już parę postów i widzę że dużo ludzi kieruje pytania do Ciebie, więc sobie pozwoliłem zapytać (jestem z Warszawy). Jestem 4 dni po zdjęciu gipsu (17.05.07) i dzisiaj byłem poraz pierwszy na rehabilitacji (21.05.07). Trochę jestem zdziwiony tym że same ćwiczenia zajęły zaledwie 10 min. Wiadomo chciałbym wrócić jak najszybciej do formy ale też wiem że na to trzeba czasu. Więc moje pytanie brzmi czy powinienem skorzystać z rehabilitanta prywatnego? I ewentualnie jaki jest koszt dobrego rehabilitanta oraz gdzie takowych szukać?

Guest

Re: Achilles

Cytat Napisał Wacek
    [...] same ćwiczenia zajęły zaledwie 10 min.
    moze podasz jakies szczegoly bo przyznam sie ze mnie zaciekawiles...

Guest

Achilles

Witam So-cool

Przez 10 min wykonywałem jedno ćwiczenie i polegało ono na tym, że Pani rehabilitant włożyła mi stopy do tak zwanych sandałów, które to były przymocowane do górnej płaskiej części " drewnianego klocka", druga część czyli dolna jest zaokrąglona. Poczym zacząłem tym bujać do przodu, w kierunku palców i do tyłu w kierunku pięt. I tyle z mojego pierwszego spotkania. Zobaczymy co dzisiaj. Widzisz chodzi mi o to żeby mi powiedzieli co mam jeszcze ćwiczyć w domu.

Guest

Re: Achilles

Cytat Napisał Wacek
    włożyła mi stopy do tak zwanych sandałów, które to były przymocowane do górnej płaskiej części " drewnianego klocka", druga część czyli dolna jest zaokrąglona. Poczym zacząłem tym bujać do przodu, w kierunku palców i do tyłu w kierunku pięt.
    to nie jest cw na poczatek terapii ale bardziej na srodek

przegladnij forum - temat zerwanego achillesa pojawia sie dosc czesto

Guest
    Wacek, Pani to sie chyba nie douczyła.
    odezwij się do mnie ewa-witek@o2.pl

Guest
    Cytat Napisał Ruda
    Wacek, Pani to sie chyba nie douczyła.
    odezwij się do mnie ewa-witek@o2.pl
    Witajcie. Prosze o radę gdzie najlepiej w Krakowie udać się na rehabilitację. Jestem 3 tyg.po szyciu i robię się przerażony czytając o błędach ludzi. Byłem dziś u lek. / w zastępstwie za dr rehabilitanta/ i powiedziano, że najlepiej 12 tygodni w gipsie! a do tego czasu nie można lasera i innych zabiegów bo nie wolno wyjmować z gipsu. Mam tam pojechać za 2 tyg. ale po co?

Guest
    Cytat Napisał lion
    powiedziano, że najlepiej 12 tygodni w gipsie!

Guest
    Witam, za 2 tyg. sciągają MI gips krótki, po całkowitym zerwaniu ACHILLESA , pytanie moje brzmi :czy zabrać ze sobą drugiego buta czy jeszcz go nie ubierać i wrócić o kulach i z bosą stopą?
    I drugie pytanie gdzie dostane te słynne podpiętki i czy można je smemu zrobić lub zastąpić czymś innym??POZDRAWIAM

Uprawnienia